banner 1

У неділю закриття головної ялинки міста

Ялинка

14 січня у Центральному міському парку відбудеться закриття головної ялинки міста. Вінничан розважатимуть гурт «GIPSY VOICE» та українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська. А також з головної сцени оголосять переможця конкурсу «Вінниця Найкраща Ялинка». Призера буде обрано автоматично на сайті random.org шляхом випадкового вибору.

Ще чотири дні вінничани можуть долучатися до конкурсу «Вінниця Найкраща Ялинка». Організували його Центральний парк культури і відпочинку м.Вінниці, МКП Вінницязеленбуд та ТРЦ МегаМолл. Учасники мають сфотографуватися біля головної ялинки в парку на тлі хештегів, підписатися на сторінки організаторів у фейсбуці та поділитися своїм фото. З деталями конкурсу можна ознайомитися на сторінці «Центральний парк культури і відпочинку м.Вінниці» у фейсбуці Переможець отримає смартфон.

Святковий настрій у Вінницькому Центральному парку пануватиме із 13.00. Саме тоді розпочнеться фестиваль вуличної їжі «Food Weekend». На фестиваль з'їдуться учасники з понад 20 міст України. Буде представлена як вулична їжа, так і ресторанна.

О 18.00 розпочнеться гала-концерт переможців караоке-шоу «Зірка на ялинці». У ньому візьмуть участь 6 учасників. Вони співатимуть пісні, а вінничани голосуватимуть за них грошима. Переможця визначатимуть по найбільшій зібраній сумі коштів. Він отримає цінний подарунок.
О 19.00 на всіх бажаючих чекає святкова концертна програма.

За матеріалами: vmr.gov.ua

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery