banner 1

Вінничани вишикувалися в черзі до прозорих офісів за субсидіями

1473844139

10 вересня більше сотні вінничан вишикувались в черзі до адмінбудівлі на Космонавтів. Сьогодні перший день видачі талонів на запис до фахівців для оформлення субсидії на зимовий період. Саму субсидію ще не оформляють. Оформляти її почнуть на початку опалювального сезону. Черги не лише на Космонавтів, а й в інших відділеннях Центру адмінпослуг. На Старому місті протягом дня планують прийняти до 2 тисяч осіб.
«Сьогодні активність людей висока. За понад дві години роботи, від 8 ранку роботи офісу, звернулися до тисячі осіб. Загалом очікуємо до кінця дня ще тисячу. Триває попередній запис на візит до спеціалістів. З конкретною датою та годиною прийому. Зауважу, що оформити субсидію можна й після початку опалювального сезону. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код. Заповнити на місці декларацію.
Як показують попередні роки, отримати субсидію без проблем можуть одинокі літні люди. Проблеми виникають з тими, де будинок великий, розділений на декілька частин. Багато проблем виникає, коли людина прописана в одному місці, а мешкає в іншому. Проблеми також з тими, хто працює за кордоном. Адже невідомо про їх доходи. Ну, і звичайно, будуть проблеми з оформленням субсидії у тих, хто ніде офіційно не працює. Адже ця людина не сплачує податки», - пояснив Василь Мрищук, керівник територіального відділення центру адмінпослуг Прозорий офіс (Старе місто).

Джерело: Вінниця.info

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery