banner 1

У Вінницькому театрі імені Миколи Садовського відкрито 85-й театральний сезон

364925

Вчора, 19 вересня, Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М. К. Садовського відкрив свій ювілейний 85-й театральний сезон. Прем'єрою цьогоріч стала сучасна рок-опера «Біла ворона» режисера Тараса Мазура, авторства Юрія Рибчинського та Геннадія Татарченка.
У глядацькій залі, за традицією прем'єри, був аншлаг. Сюжетом рок-опери є історія Жанни д'Арк, яку суспільство спочатку прославило, а потім нещадно засудило.
Вперше рок-опера «Біла ворона» з'явилася в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка в Києві в 1991 році у постановці Сергія Данченка. Через кілька років компанія «Бенюк-Хостікоєв» на базі Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки також у столиці поставила так звану «Білу ворону» №2, яка побувала майже на всіх сценах України, зокрема й на Вінниччині.
Зі словами подяки обласній владі звернувся директор театру Володимир Лозовський: «До відкриття 85-го театрального сезону проведена ґрунтовна підготовка. За літній період був оновлений інтер'єр, зокрема, ми замінили паркетну підлогу та обладнання електрощитової шафи, ще навесні ввели в експлуатацію електрокотельню, а влітку завершили монтування системи вентиляції й кондиціонування глядацької зали. Я впевнений, що взимку в театрі буде тепло, затишно й комфортно. Від імені колективу театру дякую голові Вінницької облдержадміністрації Валерію Коровію за допомогу в питаннях матеріально-технічної бази».
Щодо подальшого репертуару театру, то він обіцяє бути багатим на прем'єри: 1 листопада на малій сцені відбудеться перша вистава Олександра Володарського «Селфі із склерозом», яку ставитиме головний режисер – народна артистка України Таїсія Славінська. І традиційно для дітей на Новий рік буде цікавий проект – новорічна казка Андерсена «Русалочка».

Джерело: Вінницька обласна державна адміністрація

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery