banner 1

З 1 грудня функціонуватиме зимовий парк розваг

kak-vibratj-tubing-rebenku

1 грудня планується відкриття тюбінгового парку "Dream Park". Нове місце, де можна повеселитись взимку, розмістять на схилах Південного Бугу в селі Шкуринці. 
Кататись на надувних санках можна усією родиною. Діти до 3 років спускаються на тюбах разом з батьками - старші можуть кататись самостійно. Також планується встановити безопорний підйомник, аби відпочивальники могли швидко підійматись вгору.
На території парку можна не лише покататись, але і смачно попоїсти та зігрітись чашкою чаю.
Графік роботи парку (з 1 по 15 грудня):
вівторок - неділя: 10:00 - 16:30
понеділок - вихідний.
Ціни:
1 година - 150 грн;
2 години - 250 грн;
1 спуск - 30 грн.
"Також, на даний момент передбачені знижки для груп від 10 чоловік (10%-20% знижки в залежності від кількості людей), також, окремо є шкільна програма для груп від 15 дітей - з вівторка по п'ятницю з 10 до 14 години - знижка 50%. Крім цього, парк співпрацює з волонтерами, які організовують поїздки для груп дітей-сиріт, дітей учасників АТО, інвалідів, тяжко хворих та з малозабезпечених сімей. Для них послуги безкоштовні" - зазначають організатори в офіційній спільноті у Фейсбук.
Розташовано парк в с. Шкуринці на березі Південного Буга. Добратись можливо маршрутним таксі 5А П'ятничани - Шкуринці.

Для довідки: 

Тюбінг - це катання на надувних санках (тюбах) по снігу або воді. Такий вид спорту вважається чудовим способом отримати яскраві емоції для дорослих та дітей. Довжина спуску у вінницькому парку становитиме 150 метрів.

 

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery