banner 1

Конкурсна комісія обрала директора Вінницького обласного художнього музею

20170605 124740

7 лютого відбулося засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду керівників комунальних закладів у сфері культури. На засіданні обирали директора Вінницького обласного художнього музею та директора КП «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Оголошення про конкурси на заміщення цих посад були розміщені на офіційному сайті обласної Ради 26 грудня 2018 року, а також на веб-сайтах закладів культури.
Впродовж 30 днів до розгляду конкурсної комісії документи надійшли від двох претендентів на посаду директора Вінницького обласного художнього музею: Ірини Левицької та Руслана Паламаровського. На посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» документи від кандидатів не надходили.
Конкурсна комісія розглянула документи обох кандидатів на посаду директора Вінницького обласного художнього музею та обговорили їхню відповідність кваліфікаційним вимогам. Також члени комісії ознайомилися з листами на підтримку кандидатів та із зауваженнями до їхньої діяльності, що надійшли на адресу обласної Ради. Згодом члени комісії провели співбесіду з кандидатами й заслухали презентації проектів програм розвитку закладу на один та п'ять років.
Охочі мали змогу поставити запитання до кожного з кандидатів та прокоментувати їхні презентації.
Члени комісії проголосували за кандидатів на посаду директора Вінницького обласного художнього музею із застосуванням бюлетенів у кабіні для таємного голосування. Семи голосами з дев'яти визначено переможцем конкурсу Руслана Паламаровського.
– Більше року тому я особисто відвідав художній музей, – прокоментував виступ заступник голови обласної Ради. – Пройшовся коридорами, вивчив проблеми музею, подивився в яких умовах працюють працівники, в яких умовах зберігаються картини. Побувавши в художньому музеї кілька тижнів тому побачив значні зрушення як ззовні, так і в середині, а також у впорядкованості фондів та наявних експонатів. Навіть проаналізувавши статистичні дані музеї з надходжень до загального та спеціального фондів.
– Протягом двадцяти семи років не проводилася інвентаризація фондів обласного художнього музею, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. – Наразі вже ведеться підготовка до цієї фундаментальної роботи. Музей – це місце, де не тільки зберігається наша спадщина, не тільки місце, де проходить наукова робота, це – величезний ресурсний центр, які виступали б в ролі освітніх проектів, проектів, які популяризують нашу країну. Бажаю переможцю конкурсу всі окреслені плани успішно втілити у життя.

Джерело: Вінницька обласна рада

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery