banner 1

Юні спортсмени Шаргородщини завоювали призові місця на обласних змаганнях

2

12 березня 2019 р. в м. Вінниці відбулись фінальні змагання серед школярів з баскетболу ( 3 х 3) серед юнаків та дівчат. Команди Шаргородського району на цих змаганнях представляли учні Плебанівської СЗШ І-ІІІст. - вихованці учителя фізичної культури Лобура Івана Миколайовича.
За підсумками змагань – команда юнаків зайняла 7 місце, (Салямон Богдан, Котовський Максим, Михайлик Віталій та Салямон Андрій) а команда дівчат здобула срібні нагороди, зайнявши друге місце (Новіцька Ольга, Копитко Лілія, Майданюк Тетяна та Цимбалюк Яна).
Також 12 березня 2019 р. в м. Вінниці відбулися змагання з боротьби дзюдо, в яких вихованці тренерів братів Ковалів Віктора та Олександра і Кірілова Дмитра зайняли перше загальнокомандне місце.
На цих змаганнях в особистому заліку перші місця зайняли: Томчук Богдан, Пасічник Олег, Барановський Максим, Бушовська Вікторія, Насіров Рустам, Олійник Михайло, Кушнір Оксана та Драбенюк Валерія, а другі місця посіли: Лояніч Марія та Оганісян Арарат, третє в Кушніра Євгена.
Отже, всі юні борці з Шаргородщини зуміли посісти призові місця.
Ми вітаємо юних спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом.Бажаємо подальших спортивних перемог!

Джерело: Шаргородська районна державна адміністрація

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery