banner 1

У місті стартував проект "Студентська ліга"

Снимок 7

10 квітня голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира презентував конкурсні змагання, які пройдуть у місті в рамках Студентської ліги 2019. Цей проект створений для студентів професійно-технічних училищ, навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.
В цьому році заплановано 6 конкурсних змагань, у яких навчальні заклади будуть змагатись між собою відповідно до свого рівня акредитації. Тож, 16 і 18 квітня пройде турнір з міні-футболу, 23 квітня на бажаючих чекатиме турнір з боулінгу, 25 квітня відбудеться турнір з комп'ютерних ігор.
13 травня пройде гра «Що? Де? Коли?», 21 травня – турнір з пейнтболу. 31 травня - 2 червня відбудеться військово-патріотичний табір.
Результати кожного змагання будуть вноситися у турнірну таблицю, таким чином у кожного навчального закладу є можливість відслідковувати свій рейтинг. По завершенню всіх змагань відбудеться церемонія нагородження та визначено, які навчальні заклади посіли призові місця відповідно до свого рівня акредитації.
Детальнішу інформацію про проект і участь в ньому можна дізнатись за телефоном 50-82-13.
Проект «Студентська ліга» проходить в рамках Плану дій з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» у Вінницькій міській об'єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.

Джерело: Вінницька міська рада

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery