banner 1

У місті готуються до «Вінницької студентської весни»

IMG 1294

Уже традиційно на площі Європейській під час відзначення Дня Європи у Вінниці, зберуться студенти усіх навчальних закладів міста. ГО «Розвиток. Розвиток» проводитиме VIII-й фестиваль «Вінницька студентська весна». Поруч буде розміщено виставку вишів «Європейська освіта в Україні».
«Нам цікаво послухати думку молоді щодо Європейського майбутнього України. Тому ми запускаємо челендж, в рамках якого молода людина повинна відзняти відео, у якому протягом хвилини має висловити своє розуміння «Чому я є Європеєць» або «Які для мене є Європейські цінності» та передати естафету трьом друзям», - зазначила Ірина Борзова.
Офіційне відкриття фестивалю розпочнеться о 14:30 з параду учасників. О 15:00 на Європейській площі відбудеться флешмоб «Ми європейська молодь». Після чого буде гала-концерт за участю талановитої молоді. Також тут виступлять команди-учасники телевізійного шоу «Ліга Сміху» - «Наш формат», «Моя провінція» та «Запах солі». Ведучий – Олександр Теренчук.
А ближче до вечора розпочнеться проект «КІНО-дворик» із переглядом фільмів open air «Чесна людина» мелодрама (Франція).
Ще однією не менш цікавою музичною локацією стане площа «Ліверпуль». Тут влаштують «Парад оркестрів». З 14:30 і до вечора на площі виступатимуть кращі оркестри міста, області та України.

Джерело: Вінницька міська рада

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery