banner 1

У місті відбудеться сімейний вело-фестиваль

Cs4gJP0WYAEEh1h

У Вінниці відбудеться сімейний вело фестиваль. 14 липня о 16 годині на вулиці Келецькій поблизу ТЦ "Плаза" відбудеться сімейний вело фест. Сімейний вело фест — це свято на підтримку розвитку велосипедної культури, масштабна вело подія нашого міста і просто чудовий день у колі сім'ї та друзів.
Сімейний вело-фест — захід, який не потребує спеціального рівня умінь або екіпіровки. Ви можете брати участь з будь-яким рівнем фізичної підготовки, на будь-якому велосипеді, і навіть без нього. Реєстрація необхідна тільки для участі у живому Гербі України. Велофест - це мульти форматне свято, яке об'єднує спорт, культуру і активний спосіб життя.
Вінницький вело фест стартує о 16:00 на вул. Келецька, майданчик ТЦ "Plaza park" біля картингу. Протягом усього фестивалю на локації для гостей працюватимуть дитячі розважальні майданчики, інтерактивні зони й конкурси з призами та подарунками. Фестиваль завершиться встановленням рекорду. Велосипедисти вибудують живий герб України. Всім охочим взяти участь у встановленні рекорду необхідно зареєструватися.

Джерело: Рress Рoint

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery