banner 1

У Вінниці показали фільм про Василя Стуса

30 серпня у Вінниці відбувся допрем'єрний показ фільму «Заборонений» про життя та діяльність українського поета-дисидента Василя Стуса.
Режисером кінострічки є Роман Бровко. В ній розповідають про останні роки життя шістдесятника та його боротьбу з тоталіторною ситемою.

13 main

На презентації фільму в кінотеатрі «Родина» був аншлаг. Перед аудиторією виступили представники знімальної групи, автори сценарію Сергій Дзюба та Артем Кірсанов, режисер Роман Бровко, продюсер Артем Денисов та виконавець головної ролі Дмитро Ярошенко.
«Вінниця стала шостим містом в нашому турі. Всюди прем'єру зустрічають повною залою. Це каже про те, що Василь Стус не помер, він живе в серцях українців», - пояснив Артем Кірсанов.
В основі сюжету кінострічки «Заборонений» показаний процес становлення Василя Стуса як поета та борця за українську культуру. Також в фільмі відобразили загадкову смерть героя у радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985-го року.
Початково картину планувати презентувати до Дня нарождения дисидента взимку, проте через політичний скандал, її вдалось видати до Дня пам'яті поета.

Джерело: Главком

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery