banner 1

Півтисячі творів особливих дітей виставили у краєзнавчому музеї Вінниці

131220172

На Вінниччині триває обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Понад півтисячі робіт представили 120 його учасників, віком від 7 до 35 років, в обласному краєзнавчому музеї. Протягом двох тижнів усі бажаючі можуть ознайомитися з експозицією, яка дуже цікава, а самі роботи виконані з любов'ю та майстерно. Це праці образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з природного матеріалу тощо.
Організували фестиваль обласна рада, облдержадміністрація та обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Зі слів директора департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталії Заболотної, основна мета заходу – розвивати творчі здібності дітей і молоді з функціональними обмеженнями, сприяти їхній інтеграції у суспільство.
Варто зауважити, що праці, які виставлено на огляд в музеї, було відібрано під час міських і районних конкурсів. Відвідувачі виставки мають можливість залучитися до визначення кращих, віддавши свій голос за ту чи іншу роботу. Усі учасники отримають пам'ятні відзнаки, а переможці особливі дарунки. Нагородження відбудеться на найкращій вінницькій сцені – в обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського.

Джерело: Урядовий кур'єр

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery