banner 1

У Києві запрацював Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та пошуку зниклих безвісти

На виконання доручення Президента Порошенка на майданчику Служби безпеки України створено Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та пошуку зниклих безвісти. До роботи державного органу зі створення реєстру будуть долучені вітчизняні та міжнародні громадські організації, волонтерські рухи, які уже сьогодні опікуються долями військовослужбовців та їх родин. Керівником-координатором Центру при СБУ визначено заступника голови відомства генерал-лейтенанта Віталія Яловенка, передає Еспресо.TV.

- До органів безпеки, до міліції щодня надходить безліч звернень від громадян, які переймаються долею своїх рідних, що перебувають на службі у зоні АТО. Міжвідомчий центр працює на накопичення інформації, сюди можна прийти і дізнатися достовірну інформацію про своїх близьких, або з'ясувати її по телефону, - пояснив заступнник голови Міжвідомчого центру, начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.   

Міжвідомчий центр працюватиме за адресою м.Київ, вул. Ірининська, 4. Перший особистий прийом проведе голова СБУ Валентин Наливайченко та координатор Центру Віталій Яловенко 6 вересня з 11:00.

Крім того, у центрі для звернень громадян цілодобово працює «гаряча лінія»  call-центру 0-800-501-482, 044-235-63-67.

 

 

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery