banner 1

З 14 червня повністю перекриють рух транспорту через Київський міст

0 34516368fddf2739a8e075ede0677540Для пришвидшення робіт з реконструкції мостової споруди по вулиці Чорновола з 14 червня на мосту тимчасово буде повністю перекрито рух – громадський транспорт, який рухається в бік вул. Київської, та спецавтомобілі екстрених служб до 2 липня будуть їздити через Центральний міст. Цей період обрано тому, що на нього припадає сезон відпусток, під час якого багато людей їдуть з міста. 
 «Роботи по переносу мереж першої половині мостової споруди тривали досить довго – фактично два місяці. Зараз підрядник зобов’язується у разі перекриття протягом 19 днів провести усі необхідні роботи, щоб можна було знову відновити рух громадського і спецтранспорту через міст. Спочатку ми не пристали на цю пропозицію, але  враховуючи те, що необхідно пришвидшувати проведення робіт, щоб йти у графіку, а також той факт, що зараз почався сезон відпусток і багато вінничан їдуть у цей час з міста, колегіально було прийнято рішення піти на цю вимушену міру. Тому з 14 червня на 19 днів рух по Київському мосту буде перекрито повністю, а весь громадський транспорт в бік Київської буде перенаправлений через  Центральний міст. Приносимо вибачення людям за тимчасові незручності і просимо заздалегідь планувати свій час, враховуючи те, що транспорт буде їздити через Центральний міст. А людей, які пересуваються під мостом на різних плавзасобах під час реконструкції застерігаємо це робити у зв’язку з підвищеною небезпекою», – зазначив в.о. директора департаменту капітального будівництва Ігор Кравець. 
 «Ми будемо раніше відправляти тролейбуси з депо, щоб вони вчасно заїхали на кінцеві зупинки і вже рухались з них по місту. Додатково буде надано чотири трамваї, два з них рухатимуться по першому маршруту і два – по шостому маршруту. Це робиться для забезпечення більш сталого перевезення. Ми будемо моніторити ситуацію і якщо десь виникатимуть проблеми, додатково надаватимемо транспорт. Вінничанам варто звернути увагу на те, що тролейбуси, які рухаються з Водоканалу та колишнього ДПЗ, будуть розвертатись через вулицю Нансена, щоб вийти на Центральний міст», – розповідає Михайло Луценко.
Начальник сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Анатолій Самусь додав, що у зв’язку зі зміною маршрутів руху регулювальники працюватимуть на початку проспекту Коцюбинського, на розі вулиць Магістратської та Театральної. Правоохоронці додатково облаштують кілька дублюючих знаків, що забороняють парковку.
 

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery