banner 1

ВОВК ПРО ЗАЯВУ ТУРЧИНОВА: ЦЕ ПІДГОТОВКА ДО ПРИДНІСТРОВ'Я НА ДОНБАСІ

 ВВВ16

Антитерористична операція на Донбасі не виправдовує себе, тому влада готується до заморожування конфлікту аналогічно Придністровському. Таку думку висловив екс InfoResist начальник Головного слідчого управління Служби безпеки Василь Вовк, коментуючи заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про можливе завершення АТО.

«Це своєрідна підготовка до заморожування конфлікту і перетворення ситуації на Сході в чергове Придністров'я. Очевидно, що АТО невичерпало себе, воно не є вдалим. Люди щодня гинуть і не по одній людині, а буває і десятками. Нам багато чого не повідомляють, коли розповідають про те, що 1-2 людини загинули, а 4-8 поранені. Це неправда. Мабуть, думають про майбутні вибори, які зараз абсолютно нікому не потрібні, Верховна Рада не потрібна. Потрібна влада однієї відповідальної особи, яка б взяла все в свої руки і навела, в кінці кінців, порядок. Нас зобов'язує ситуація до цього прийти », - вважає Вовк.

Крім того, експерт упевнений, що прийнятий закон про НАТО - це «провокація тіє ж сили щодо Росії».

«Зрозуміло, НАТО нас не прийме. Росія ніколи не допустить спільні кордони з НАТО, так і НАТО не дозволю собі кордону з Росією. Не потрібно бути дипломатом, фахівцем у військовій сфері, щоб це розуміти. Всі зрозуміли, що Росія просто так ці території (окуповані території Донбасу. - ред) не віддасть, ніякі переговори ні до чого не приведуть, поки Україна не піде на поступки Росії », - зазначив Вовк.

На його думку, йти на поступки, виписані в мінських домовленостях, неможливо, тоді народ знесе чинну владу.

«Це глухий кут, про який я говорю вже 2 роки. Глухий кут, в який ми зайшли, а потрібно розвернутися і йти далі, замурувати цей кут, нехай розбираються з тими територіями самі. Я не роздаю території України, але, на жаль, на сьогодні така ситуація », - упевнений експерт.

У той же час, Вовк вважає, що заморозити конфлікт можливо, прийнявши закон про тимчасово окуповані території, як в Криму.

«Ми законодавчо закріпили заморожування Криму? - Закріпили. Тимчасово окуповані території і закон про порядок переміщення осіб через адмінграницю, який буде того ж типу, який у нас з Кримом. Іншого виходу немає, тільки адмінграниця. Росія цих бандюків не віддасть і до себе не забере », - зазначив Вовк.

Як відомо, напередодні секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв'ю ЗМІ заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

За матеріалами InfoResist

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery