banner 1

У Києві вбили командира спецпризначенців розвідки

ВОВК4

В український столиці вбили командира одного з підрозділів спецпризначення Головного управління розвідки – його автівка вибухнула близько 8-ї ранку. Розслідувати злочин буде головна військова прокуратура із залученням усіх українських спецслужб. Головна версія – російський слід. Загиблий виконував бойові завдання в зоні АТО, координував дії інших спецпризначенців.

За словами колишнього керівника Головного слідчого управління СБУ Василя Вовка, для підготовки подібного теракту зловмисникам потрібно було від тижня до трьох місяців часу, залежно від їхньої кваліфікації.
«Тут, звичайно, вбивство було сплановане, організоване і вчинене цинічно в центрі Києва. Вбивство в нас відомих сильно чи не сильно відомих людей відразу прив'язують до руки Москви. Я більше того скажу, тут є дві складових, війна і економіка, торгівля під час війни між воюючими сторонами», – заявив колишній слідчий Служби безпеки.
Керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України висловили глибокі співчуття родині загиблого військовослужбовця. На розкриття вбивства, на думку екс-головного військового прокурора, в правоохоронців є лише 10.

За матеріалами radiosvoboda.org  Radio

 

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery