banner 1

Наслідки кібератаки у Вінниці

кібератака
7 червня, близько 10 ранку на території України розпочалась масова кібератака. У Вінниці кілька компаній потрапили під атаку невідомого вірусу.

Ще в ранці у Національному банку повідомляли про збої в роботі фінансових установ у Києві, зокрема, "Ощаду". Пізніше у ЗМІ з'явилися повідомлення про кібератаку на "Укртелеком" та "Київенерго". Постараждав медіахолдинг ТРК "Люкс", якому належить "24 Канал", радіо "Радіо Люкс" та "Радіо Максимум", а також різні популярні ресурси. 
У Вінниці припинили свою діяльність Прозорі офіси та термінали ПриватБанку. Без прибутку залишився і Епіцентр. Окрім цього, діяльність припинили Нова Пошта, б
анки ТАСС, Ощадбанк, Південний. 
"
Служба безпеки України попереджає про масштабну кібератаку, яка відбулась 27 червня цього року стосовно об'єктів критичної інформаційної інфраструктури енергогенеруючих та енергопостачальних компаній, об’єктів транспорту, низки банківських установ, телекомунікаційних компаній тощо. Постраждало також багато суб'єктів підприємницької діяльності приватного сектору. Ураження комп'ютерних мереж відбулось за допомогою раніше відомого, але модифікованого вірусу-вимагальника (так зване Ransomware). За попередньою оцінкою, зараження було сплановане заздалегідь і відбувалось у декілька етапів, " -  йдеться на сайті. 

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery