banner 1

"Нива-В" проводить навчально-тренувальний збір

к

Спортивно-футбольний клуб "Нива-В" продовжує активно готуватися до Чемпіонату України з футболу. Після двосторонньої гри у м. Вінниця команда зіграла з ФК "Оболонь-Бровар".

Почесний президент СФК «Нива-В» Василь Васильович Вовк прокоментував контрольну гру своєї команди зі столичним ФК «Оболонь-Бровар» (2:1 на користь киян):
 – Сьогодні вперше, як не дивно, відвідав затишну «Оболонь-Арену». Й упевнився, що це комплекс європейського зразка з хорошим газоном й позитивною атмосферою.
Не погоджуюсь, що «Нива-В» програла команді «Оболонь-Бровар», хоча рахунок не має великого значення. Усі розуміють – мова йде про контрольний матч, у першу чергу з метою перевірки можливого поповнення обох команд.
Перший тайм нивівці фактично виграли з рахунком 1:0 (не вірю у «благородність» забитого господарями м’яча). Наші футболісти грали набагато краще своїх опонентів – організовано, комбінаційно, агресивно й разом з тим весело.
Другий тайм мав закінчитися без голів. Бо суддя у полі безпідставно продовжував матч до того часу, поки нам не забили. Але маю зауважити, що кваліфіковано відпрацювали арбітри на лінії.