banner 1

«А ВІЗовий режим І НИНІ ТАМ»

ВОВК8

Хаотична перекличка високопосадовців щодо уведення воєнного стану та застосуванню віз для росіян, яка при такому підході й не могла призвести хоча би до якогось практичного результату, набила оскомину навіть їм самим.
Тому вирішили переключитись на щось нове, щоб не втрачати темп у процесі обдурювання людей. Й нічого кращого не знайшли, як прийнятись за словоблуддя під патріотичними прапорами щодо альтернативи уведення візового режиму з Російською Федерацією. При цьому також сумбурно, але на високих інтонаціях озвучують фальшиві й нічим не підперті ідеї, як наприклад, попереднє повідомлення росіянами про наміри відвідати Україну; реєстрація бажаючих провідати родичів чи могили своїх близьких на спеціальних сайтах тощо.
Поради стороннього:
Якщо немає бажання обмінюватись своїми філософськими й правничими «здобутками» в шостій палаті, то хоча би не лізьте на ефіри та не засмічуйте інтернетпростір.
Усі ваші багатомісячні потуги з хворобливою уявою про виявлення терористів, диверсантів, резидентів й агентів ФСБ на далеких підходах - ще на території Росії, аналогічні й повністю відповідні простій процедурі: кожен, хто в'їжджає з РФ дає розписку нашому прикордоннику, що він не агент Кремля.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery