banner 1

Коли будуть підозрювані по справі про збиття МН-17?

         19758401 1810606265920390 1184700146 n

Країни-учасниці розслідування справи про збиття МН-17 передали підсудність суду Нідерландів черезблокування Росією створення

міжнародного трибуналу та необхідність деполітизувати майбутній 

судовий процес» - https://www.unian.ua/.

Дещо поясню:

- Кримінальні провадження про цей злочин розслідуються не тільки країнами, що створили міжнародну слідчу групу (Нідерланди, України, Австралія, Бельгія, Малайзія), але й іншими країнами, громадяни (піддані) яких загинули /таких країн 12/.

- Кожна країна провадить розслідування відповідно до її чинного законодавства, й має усі підстави звинувачувати й передавати до суду матеріали щодо будь-якої особи, яка підозрюється у вчиненні злочину, незалежно від громадянства. При цьому не потребується передача повноважень ні від України, ні від інших країн, оскільки законодавство кожної держави передбачає своє слідство й свій суд.

- Зрозуміло, що мова йде про концентрацію зусиль в одному напрямі з метою найбільшої ефективності, й не бачу перешкод у тому, щоб суд відбувся в Нідерландах - країні, підданих якої, у першу чергу службовців-поліцейських я дуже поважаю, й упевнений в неупередженості голландського суду.

Лише одне питання! А підозрювані де? Коли будуть озвучені імена тих, хто вчинив злочин й причетний до вбивства сотень людей?! Через кілька днів буде три роки, як йде розслідування.

Відчуваю, що не озвучать нам винних, що це у переддень третьої річниці спроба показати якийсь рух у справі!

На фото: з керівником голландської слідчої групи, паном Вілбертом.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery