banner 1

ВСЕ ЗАРАДИ ПІАРУ

В.В.В11

Екс-керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк вважає, що в роботі нинішніх силовиків занадто багато піару.

- «На жаль, після Майдану до влади прийшли люди, які відразу ж почали акції по піару себе як захисників України, щоб зберегти посади. І з кожним днем ​​цього все більше. А КПК 2012 року виписаний таким чином, що будь-яка заява, де написано, що хтось скоїв злочин, може бути зареєстрована та розпочато слідство. Образно кажучи, якщо хтось напише: «Сьогодні на п'ять хвилин пізніше зійшло Сонце. Вважаю це диверсією проти України», то можна відкрити виробництво», - говорить «Вістям» Вовк.

Дивом залишилися живі. Чому за замахи на політиків не карають? За його словами, розкриття злочинів в Україні наближається до нуля.

- «Тому, щоб підняти відсоток розкриття, можна реєструвати тільки ті злочини, які можуть бути розкриті, а на інші закривати очі. За відсутності звітів про реальний стан справ, нам кожен день подають іншу інформацію, де в заслугу собі правоохоронці ставлять виклики на допити свідків, бажано, щоб були гучні імена. Викликали на допит нардепа - влаштовують з цього приводу брифінги та круглі столи. Але це ніякого значення для розкриття злочинів не має. А тим, що приваблює руку Москви і ФСБ, ми просто піаримо ФСБ, мовляв, вони якісь всесильні!»- обурюється Василь Вовк.

 За матеріалами vesti-ukr.com

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery