banner 1

Вінницькі екоактивісти перейматимуть досвід у колег з Вроцлава

                      еко

Вінниця демонструє один з найбільш прогресивних прикладів поводження з побутовими відходами серед міст України. Саме тому завдяки фонду «Подільська громада» вінницькі екоактивісти матимуть змогу безкоштовно поїхати на 10 днів до Вроцлава в рамках молодіжного обміну та проекту «Make Trash Great Again».
Запросили до участі молодих вінничан представники із польської організації Fundacja Ukraina, а локально відбором займатиметься фонд «Подільська громада».
Фонд Громади «Подільська громада» вже давно знайомий з Fundacja Ukraina. Раніше ми подавали спільні проекти по програмі Еразмус+, але жодного разу не вигравали їх. Маємо хороший контакт з цією польською організацією, зокрема, завдяки тому, що наша активна волонтерка та екосвідома дівчина – вінничанка Надя Лінчук, була волонтеркою у Fundacja Ukraina по програмі Європейська волонтерська служба (ЄВС). Цього разу нам пощастило більше, і тепер ми маємо змогу відвезти групу молоді на польсько–німецько-український обмін ( це не Еразмус+) у Вроцлав, який триватиме 10 днів, та має екологічну тематику, оригінальна назва проекту говорить сама за себе: "Make Trash Great Again", – розповідає представниця фонду Леся Найчук.
Учасниками проекту можуть стати вінничани віком від 18 до 26 років. Так як темою обміну став екологічний спосіб життя та рециклінг, тому основною вимогою до учасників є досвід у даній темі, участь в екологічних заходах, вміння організувати майстер-клас та інші активності, які стосуються екотематики. Після обміну всі учасники мають поширювати отриманий досвід та знання в своїх країнах, зокрема через проведення занять із школярами.
Вінниця показує один з найбільш прогресивних прикладів поводження з побутовими відходами серед міст України і «Подільська громада» постійно працює над впровадженням просвітницьких програм у навчальних закладах та проводить інформаційні кампанії серед вінничан.
Серед молоді, яка вже заповнила анкету учасника в Молодіжному обміні є чи не вся Україна: Чернівці, Краматорськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Житомир, Київ, але оскільки «Подільська громада» це організація, яка працює у Вінниці, то для них важливо, щоб були учасники з нашого міста.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery