banner 1

Виставка "Патріотизм очима журналістів"

21039797 1852585018104905 190771938 n

Першу в Україні виставку власних картин на тему «Патріотизм очима журналістів» створили до Дня незалежності України вінницькі медійники. Художні роботи 10-ти представників регіональної преси розміщено на першому поверсі адмінбудівлі Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради по вулиці Соборна 70. Виставка триватиме з 21 по 27 серпня 2017 року.

- Мені сподобалась ідея! Багато позитиву, журналісти доклали зусиль, щоб роботи були різнопланові за концепцією. Звісно, професійну майстерність слід вдосконалювати і для багатьох ця можливість доторкнутись до мистецтва – гарний шанс і, можливо, старт у новому напрямку розвитку. Автори, малюючи картини, отримували насолоду – це відчувається. Тематична журналістська виставка – гарний приклад для інших, - прокоментував один із перших відвідувачів, народний художник України Володимир Козюк.

Професійних художників серед представників преси не має, але їх картини маслом вийшли чуттєві і «з підтекстом» - промовиста ілюстрація сформованого за 26-ть років незалежності України почуття патріотизму у молоді.
-Маємо шанс оцінити таланти наших журналістів у різних проявах. Роботи цінні й тим, що кожен автор представляв редакційний колектив. Подібні проекти реалістичні, адже можемо побачити бачення світу і філософію життя тих, хто формує інформаційний простір. Картини емоційні, барвисті, чуттєві, не має повторів ні за концепцією, ні за стилем виконання і - єдині у творчому пориві розуміння значення патріотизму для країни, - прокоментував відвідувач виставки, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк. Оригінальні картини продаються. Придбати їх можна, зателефонувавши автору картини.
Проект, що реалізує громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями функцій опорно-рухового апарату «СПІНОЗА», відбувається за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА. Виставку картин журналістів до Дня незалежності України допомогли оформити працівники Вінницького обласного краєзнавчого музею.

За матеріалами сайту Вінницької ОДА

http://www.vin.gov.ua/

 

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery