banner 1

У Шаргороді встановлено пам'ятник загиблому воїну

IMG 3471
23 серпня відбулося відкриття пам'ятника загиблому воїну-земляку, який захищав нашу землю на Сході, з села Мурафа, Станіславу Ліневському, який загинув в зоні бойових дій біля с. Ближня Даліївка, Костянтинівського району, Донецької області 25.11.2015р.

05 грудня 2016 року в с. Мурафа, загиблому Станіславу Яковичу Ліневському відкрито меморіальну дошку, яка була встановлена на фасаді приміщення Мурафської СЗШ І-ІІІ ступенів, в якій він навчався.
Ініціаторами вшанування пам'яті побратима та встановлення пам'ятника на місцевому кладовищі, виступили керівництво району, громадська організація «Учасники бойових дій та волонтерів Шаргородського району» та виконавчий комітет Мурафської сільської об'єднаної територіальної громади.
У скорботному мітингу з нагоди відкриття та освячення даного пам'ятника взяли участь: рідні та близькі загиблого, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, побратими – учасники АТО, працівники райвійськкомату, волонтери, односельчани та місцеві священнослужителі.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery