banner 1

Найкращі художники малювали Вінницю

              images

Впродовж п'яти днів 12 українських живописців, які пройшли конкурсний відбір, щодня малювали по одній картині з пейзажами Вінниці під час мистецького пленеру «Кращий художник України». Захід відбувся за підтримки Міністерства культури та з ініціативи народного художника Володимир Козюка. Створені митцями полотна пронизані любов'ю до подільського міста і вражають майстерністю.

- «Це один із кроків реалізації стратегії, відповідно до якої хочемо бачити наше місто усміхненим, успішним і європейським», — зазначив під час підбиття підсумків пленеру голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

На думку Володимира Козюка, обласна і міська влада надали максимальну підтримку. «Пленер проходив з метою формування іміджу Вінниці як європейського міста, задля підтримки та стимулювання до творчості українських митців», — додав він.

Усіх 12 учасників відзначено дипломами. А переможцями стали Володимир Оврах (Вінниця) у старшій віковій групі та Євгеній Шаповалов (Чернігів) у молодшій віковій групі, які отримали відзнаку «Кращий художник України».

За матеріалами  www.ukurier.gov.ua  

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery