banner 1

Зворушлива історія про 3-річного футбольного вболівальника

20170906 115709

Вперше він потрапив на футбол, коли йому не було ще й двох років. Зараз йому три і він не пропустив жодного матчу "Ниви-В".
Це – Владик Цопа, маленький вболівальник з Вінниці. Сьогодні він побував на тренуванні улюбленої команди та отримав фірмовий шарф і м'яч з рук капітана.
Вчора почесний президент вінницького СФК "Нива-В" Василь Вовк розказав у Фейсбуці про наймолодшого вболівальника, який не пропускає жодного матчу команди, і пообіцяв запросити його на тренування.
Дмитро Цопа, батько хлопчика, розповідає, що син ходить із ним на матчі з 1,9 років. Сам чоловік – вболівальник "Ниви-В" з 1998 року.
Сказано – зроблено. Вже сьогодні Владик та його батько Дмитро побували на тренуванні "Ниви-В" на Центральному міському стадіоні. Спочатку хлопчик соромився, але коли до нього потрапив м'яч, повеселішав і почав впевнено пасувати усім, хто був поруч.
Владик отримав з рук капітана команди Нгаха Колінса обіцяні подарунки: шарф та м'яч з автографами команди. А також пам'ятне фото на згадку з футболістами.

vrfkbq

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery