banner 1

Традиційно на День міста громадський транспорт перевозитиме вінничан безкоштовно

36975 real

9 вересня Вінниця відзначатиме свій 654-ий День народження. Задля організації урочистих заходів у місті тимчасово буде обмежено рух транспорту кількома вулицями.
Як повідомляє Вінницька міська рада, починаючи із 11:00 та до 20-ї вечора проїзд буде перекритим для приватного та громадського транспорту на ділянці дороги від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Магістратська – Князів Коріатовичів.
Також із 11:00 до 19:00 буде тимчасово перекрито рух автотранспорту по вулиці Грушевського, на ділянці від вулиці Театральної до вулиці Архітектора Артинова, а також по вулиці Архітектора Артинова, на ділянці від вул. Грушевського до вул. Соборної.
Рух транспорту буде організовано в об'їзд: по вулицях Хмельницьке шосе, Магістратській та по Гоголя, Владислава Городецького, Князів Коріатовичів.
Напередодні, 8 вересня, із 9-ї ранку та до 1:00 10 вересня буде тимчасово перекрито рух автотранспорту по вулиці Архітектора Артинова на ділянці від вулиці Соборної до вулиці Гоголя.
Разом із тим, традиційно на День міста весь громадський транспорт Вінниці перевозитиме вінничан безкоштовно.
Також, як повідомляється на сайті «Вінницький трамвай», 9 вересня містом курсуватиме старовинний трамвай, який буде виконувати роль кафе. А в новому трамваї VinWay можна буде ознайомитися з історією розвитку першого вінницького громадського транспорту.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery