banner 1

Творча громада Вінниччини вітає Ніну Гнатюк з 70-річчям

WzrzLaAEJlM
18 березня 2017 року Ніна Юхимівна Гнатюк відсвяткувала свій 70-річний ювілей. 23 березня привітати ювілярку зібрались колеги-письменники, друзі, викладачі та студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.
Найкращі свої поетичні твори Ніна Гнатюк присвятила землякам - вінничанам. З особливою ніжністю пише вона про ямпільських буряководів та клембівських вишивальниць, теплом і сердечністю пронизані рядки поетеси про рідну маму, її ласкаві очі, веселу вдачу і невтомні руки.
«Віршам її притаманні велика людська жага жити і творити на землі, а також впевненість у невмирущості добрих справ, глибока віра у високі ідеали, прагнення весь хист душі віддати народові», - саме про поезію Ніни Гнатюк так відгукнувся великий український поет Павло Тичина.
Deq1Fgceo8I
Зі щирими словами вітання звернулась до ювілярки ректор ВДПУ ім. М.Коцюбинського Наталія Лазаренко. Теплими спогадами поділились колеги по творчому цеху – вінницькі письменники Вадим Вітковський, Валентина Сторожук, Тетяна Яковенко. Акапельним співом віншували улюблену поетесу учасниці вокального колективу факультету філології й журналістики. У виконанні студентів звучали також ліричні вірші Ніни Гнатюк.
У поетичну атмосферу зустрічі додала доброго гумору й самоіронії сама ювілярка. Поетеса дякувала за щирі вітання, згадувала цікавих людей і знакові зустрічі, читала свої вірші різних періодів.
Ніна Гнатюк завершила свій виступ такими словами: «Сьогодні прийнято нарікати на владу… Але владу обрали ми з вами. Кожен має щось робити для того, щоб поліпшити життя – прибрати у брудному під’їзді чи в засміченому парку біля дому. Тільки маленькі щоденні кроки кожного з нас можуть покращити життя народу в цілому – не за рік чи два.. Але це є єдиний шлях - коли будуть політики совісні і люди совісні. Оскільки Бог на землі робить свої добрі справи руками звичайних людей».

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery