banner 1

Василь Вовк пояснив чому вбили Вороненкова

ВОВК2Колишній керівник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк заявив, що вбивство екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова – це не рука ФСБ. Про це він заявив в ефірі у 112 Україна.

– Це не рука ФСБ, це не почерк ФСБ, це не метод ФСБ, це не історія ФСБ. Яка політична діяльність Вороненкова?… Ви бачите у ньому друга України? Після того, як сховався від кримінального переслідування з Москви, він повинен був дати вибухові покази на Путіна, Медведєва, Путіна, Шойгу… А він трохи сказав про Януковича, про якого нам усім і так усе зрозуміло, – сказав Василь Вовк.

Колишній працівник СБУ вважає, що вбивство могло статися через економічні розборки:   

– Тут тільки економічні, фінансові розборки. Почитайте його історію, то дуже велика, “гарна” кримінальна історія, де є і рейдерство, і підозра у вбивстві, та багато питань.За словами Василя Вовка, Денис Вороненков не має важливих свідчень у справі Віктора Януковича:

– Ми дивимося на якусь нікчемну історію про нібито його важливості у справі Януковича. Немає там ніякої важливості. Політичні мотиви абсолютно виключаю.

Відзначимо, президент України Петро Порошенко заявив, що вбивство Дениса Вороненкова – явний почерк російських спецслужб.
У яку версію вбивства Вороненкова ви вірите більше? Колишній депутат Держдуми від КПРФ Денис Вороненков оголошений у федеральний розшук у Росії. Про це в лютому 2017-го повідомив сайт Слідчого комітету РФ. Стосовно нього розслідується кримінальна справа за кількома статтями Кримінального кодексу. Екс-депутата підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 33, 1 ч. ст. 170.1 КК (організація фальсифікації єдиного державного реєстру юридичних осіб) і ч. 4 ст. 159 КК (шахрайство).Читайте: Перша версія вбивства екс-депутата Держдуми Вороненкова у Києві. Раніше ми повідомляли, у Києві в районі вулиці Пушкінської біля готелю Premier Palace відбулася перестрілка. Є один загиблий та двоє поранених. Убитим виявився екс-депутат Державної думи Росії Денис Вороненков, який нещодавно переїхав до України та отримав громадянство.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery