banner 1

В ефірі телеканалу «Правдатут» у програмі "Поговоримо" із ведучою Адріаною Кучер – 56-річний генерал-майор Служби безпеки України, двічі начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк

Він стверджує, що ніколи не використовував компромат на політиків, якого за десятки років роботи у слідстві у нього накопичилось чимало. Запевняє, що лише громадський рух продукує потужних лідерів. Судився із трьома Президентами України. У двох – виграв, щодо Указу нинішнього про своє звільнення – продовжує судовий спір. Про свої дитячі мрії бути юристом, бажання служити Батьківщині у лавах КДБ, а потім - незалежній Україні, гучне розслідування щодо контрабанди ракет із розкриттям міжнародної злочинної групи… Справи, якими займався Василь Вовк, були і залишились під грифом «цілком таємно». Але йому є що розповісти загалу – «хто має вуха, той почує»… В ефірі телеканалу «Правдатут» у програмі "Поговоримо" із ведучою Адріаною Кучер – 56-річний генерал-майор Служби безпеки України, двічі начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

 

Як "Єдність" програвала "15 ГРОМАДІ"

2 вересня у місті Шаргород на Вінниччині, на стадіоні "Колос" відбулась перша гра 1/8 стадії розіграшу Кубка України серед аматорських команд 2015 року. Зустрічалися команди «15 ГРОМАДА» (с. Руданське, Шаргородський район, Вінницької області) та «Єдність» (c. Плиски, Чернігівської області). Підробиці матчу - у сюжеті журналіста телеканалу "ВІНТЕРА" Олега Хохлова.

Ток-шоу "Люди. Hard Talk" на телеканалі "112 Україна" 1.08.2015

     Керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України (з 27 березня 2014 року), генерал-майор, заслужений юрист України Василь Вовк у ток-шоу "Люди. Hard Talk" на телеканалі "112 Україна" відповідає на запитання журналістки Наталії Влащенко.

     Хто винен у подіях на Закарпатті, хто "підставляє" Президента України Петра Порошенко, хто очолює корупцію у силових структурах, чому з'явився Указ Президента України про звільнення вищого керівництва СБУ - про все це - у ток-шоу.

 

Нагородження футболістів команди "15 ГРОМАДА"

У неділю, 5 липня 2015 року, у концертній залі «Плеяда» у Вінниці, відбулось нагородження шаргородської юнацької футбольної команди «15 ГРОМАДА» за третю поспіль перемогу у дитячо-юнацькій футбольній лізі (ДЮФЛ) Вінниччини та чоловічої команди ФК «15 ГРОМАДА» з нагоди «завоювання» (першого для команди із села Руданське за 18 років! – Авт.) Кубка Вінниччини з аматорського футболу.

 

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery